Aktualności
2022-03-15 07:59:51
Szanowni Klienci,   W związku z bardzo dużym wzrostem cen paliw Przewoźnicy byli zmuszeni znacząco zwiększyć dotychczasową korektę paliwową. W przypadku firmy Rhenus jest to na chwi... Czytaj więcej »
Więcej aktualności »

Polityka Prywatności serwisu KurierNaCzas.pl

Obowiązuje od 25.05.2018 r.

 

            Nasza polityka prywatność jest dostosowana do przepisów tzw. "RODO”, które weszło w życie z dniem 25 maja 2018 roku. Jest to Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz o zasadach, na jakich będzie się to odbywało w serwisie KurierNaCzas.pl. Poniżej prezentujemy podstawowe informacje na ten temat.

 

1. Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych jest serwis internetowy KurierNaCzas.pl, którego właścicielem jest firma MADEX Mateusz Madaj z siedzibą przy ul. Powstańców Wielkopolskich 9A, 62-090 Kiekrz.

 

2. Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane przekazujemy wyłącznie podmiotom przetwarzającym je w celu realizacji zleconej przez Ciebie usługi, tj. naszym Partnerom:

- Przewoźnikom (Geis PL, Geis Parcel PL, Rhenus Logistics – w zależności od dokonanego przez Ciebie wyboru)

- PayU - systemowi szybkiej płatności online w celu realizacji przez Ciebie płatności

- wFirma.pl - systemowi księgowości online w celu wystawienia Tobie faktury za opłaconą usługę

- home.pl – hostingodawcy, z których usług korzysta Administrator w celu przechowywania danych osobowych na serwerze

- firma IT – w celu serwisowania i modyfikowania systemu należącego do Administratora

- podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania

 

3. Dane osobowe

Chodzi o dane osobowe, które są przekazywane przez Ciebie w ramach korzystania z naszych usług zarówno jednorazowo jak również za pomocą konta w naszym serwisie, są to dane takie jak:

- imię i nazwisko

- adres

- numer telefonu

- adres e-mail

- NIP

- konto bankowe

W przypadku, gdy korzystasz z naszego serwisu jako zarejestrowany Użytkownik należy podać również hasło, którego będziesz używał. Hasło będzie dostępne wyłącznie dla Ciebie.

Serwis KurierNaCzas.pl zapisuje również adres IP Twojego komputera.

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do złożenia zamówienia.

 

4. Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celu kompleksowej realizacji zleconej przez Ciebie usługi (tj. przekazanie zlecenia przewoźnikowi, jej opłacenia, jak również wystawienia faktury).

 

5. Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, edytowania ich na koncie w naszym serwisie, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wystarczy poinformować nas o Twojej decyzji za pomocą formularza kontaktowego lub na adres e-mail kontakt@kuriernaczas.pl.

Zamówienie może zostać usunięte z naszego systemu na żądanie Klienta po upływie terminu reklamacyjnego i innych terminów związanych z tym zamówieniem (np. postępowanie sądowe).

 

6. Zabezpieczenia

Serwis KurierNaCzas.pl gwarantuje bezpieczeństwo wszelkich przekazywanych przez Ciebie danych. Posiadamy certyfikat SSL w celu zabezpieczenia transmisji danych jak również podejmujemy inne środki bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych wymaganych przez rozporządzenie o ochronie danych osobowych (tzw. RODO). Twoje dane są chronione przed dostępem do nich osób nieupoważnionych jak również ich utratą i zmianą.