Aktualności
2022-03-15 07:59:51
Szanowni Klienci,   W związku z bardzo dużym wzrostem cen paliw Przewoźnicy byli zmuszeni znacząco zwiększyć dotychczasową korektę paliwową. W przypadku firmy Rhenus jest to na chwi... Czytaj więcej »
Więcej aktualności »

Płatności

 

Usługi świadczone przez serwis KurierNaCzas.pl są płatne „z góry”, a zobowiązany do ich uiszczenia jest Zleceniodawca. Wysokość opłaty jest określona w obowiązującym Cenniku.

Płatności w Serwisie realizowane są za pośrednictwem systemu płatności internetowych PayU poprzez przelewy elektroniczne, a także karty płatnicze.

Zleceniodawca może zostać obciążony dodatkową opłatą za Usługę w przypadku weryfikacji przesyłki podczas, której stwierdzona zostanie nieprawidłowość dotycząca rzeczywistej wagi, wymiarów, parametrów, usług dodatkowych lub zawartości przesyłki. Opłata jest naliczana zgodnie z aktualnym Cennikiem. O sposobie jej uiszczenia  zostaną Państwo poinformowani mailowo.

Informacje dotyczące prawidłowego przygotowania Przesyłki dostępne są w Zasadach Pakowania, natomiast informacje o usługach dodatkowych dostępne są w Cenniku.

W przypadku konieczności skorzystania z usług specjalnych, prosimy wypełnić formularz kontaktowy, a o sposobie opłacenia wybranej usługi zostaną Państwo poinformowani mailowo.

W przypadku przesyłek o parametrach niewymienionych w Cenniku, obowiązuje cennik Przewoźnika dostępny na Jego stronie internetowej.